درباره آلتون طب پویا

آلتون طب پویا تولید کننده و وارد کننده محصولات مصرفی واحد CSSD  بیمارستان ها و مراکز درمانی از جمله: اندیکاتور ها، کاغذ های بسته بندی، اندیکاتور های شستشو و … می باشد. آلتون طب همچنین با برگزاری سمینار، وبینار و کلاس های تخصصی در جهت آموزش و ارائه علم روز دنیا، سعی بر بالا بردن سطح علمی در این حوزه را دارد. با توسعه روز افزون علم در زمینه های مختلف به روز بودن به خصوص در زمینه پزشکی مقوله مهم و همچنین سختی می باشد. آلتون طب همواره سعی بر فراهم کردن بستری مناسب برای ارائه دانش و تجهیزات روز دنیا در صنعت استریلیزاسیون را داشته است. سالانه بیماران زیادی در مراکز درمانی، بر اثر عفونت های بیمارستانی جان خود را از دست می دهند. این اتفاق نشان دهنده اهمیت بالای واحد CSSD در مراکز درمانی می باشد.

 سالهاست که استریلیزاسیون به یکی از مهمترین فرآیند های مراکز درمانی تبدیل شده است و امروزه شرکتها و مؤسسات بسیار زیادی در این صنعت به خدمت رسانی مشغولند. آلتون همیشه به ارتقاء محصولات و خدمات خود می اندیشد. چرا که بهره گیری ازدانش تخصصی، تیم اجرایی توانمند و نمایندگی انحصاری بزرگترین شرکت آمریکایی  و اروپایی تولید کننده اندیکاتور در دنیا، مسئولیت آلتون طب را صد چندان نموده است، تا اینــــــکه بعنوان شرکتی درجه یک و متمایز در خدمت سلامت کشور باشد. ما در آلتون طب  با ارائه طیف گسترده از محصولات و دانش مورد نیاز سعی در ارتقا کیفیت استریلیزاسیون در مراکز درمانی را داریم تا بتوانیم کمکی هر چند کوچک به همکاران و پزشکان عزیز در حفظ جان های بیشتر باشیم.

 این شعار که ” آلتون طب هست تا نگذارد واحدهای استریل مراکز درمانی آسیب پذیر باشند” سرلوحه تمام تفکرات مجموعه آلتون طب میباشد. و سخن آخر این که: هرکجا که باشید در استریلیزاسیون تنهایتان نخواهیم گذاشت.